stanik dla matek karmiących

Mity o staniku dla matek karmiących

Bielizna ciążowa musi być biała. Stanik dla matki karmiącej jest brzydki. Wygoda przede wszystkim. Te i inne mity rozwieje poniższy krótki artykuł.Wiele jest mitów, które dotyczą bielizny ciążowej i staników przeznaczonych dla matek karmiących.

Stanik dla matek karmiących nie musi być biały

stanik dla matek karmiącychMam czasami wrażenie, że kobieta w ciąży albo dopiero co po niej to zupełnie osobna kategoria człowieka, jakby osobny gatunek. Traktowana jest bowiem nieraz jak jakiś potwór, a najczęściej tak właśnie podchodzi do samej siebie. Bardzo niewiele kobiet zupełnie bezboleśnie i bez żadnych dolegliwości przeżywają okres ciąży. Nie jest to dziwne, ponieważ wtedy wiele się w ich organizmie dzieje. By jednak ułatwić sobie ten czas warto rozprawić się z popularnymi mitami dotyczącymi na przykład tego jak wygląda bielizna ciążowa. Wielu osobom kojarzy się ona bowiem z czymś białym i co tu kryć, mało atrakcyjnym. Jeśli takie podejście ma też kobieta w stanie błogosławionym, to kupuje sobie brzydką bieliznę i zaczyna czuć się jeszcze gorzej. Stanik dla matek karmiących także nie musi mieć koloru bieli albo być w odcieniach szarzyzny. Wręcz przeciwnie, wiele jest na rynku modeli nie tylko wygodnych, ale też bardzo efektownych. Warto uświadamiać osobom źle czującym się w swoim ciele po ciąży, że mogą dostać bez problemu biustonosz do karmienia przeznaczony dla ich rozmiarów. Poza tym może on być sexy. Denerwuje mnie zawsze podejście, że po ciąży kobieta jakby musiała przejść okres wstrzemięźliwości nim znów będzie miała prawo poczuć się piękną i pożądaną. Przecież fakt posiadania dziecka i założony biustonosz dla karmiącej nie czyni z niej kobiety brzydkiej. Wielu nawet dodaje to uroku. Warto pozytywnie motywować młode matki, zwłaszcza kiedy przeżywają pierwszą ciążę i pierwszy okres po niej, aby dbały o siebie. Niech idą na zakupy i sprawią sobie coś ładnego.Przecież są na rynku ładne ubrania także dla nich.

Nie żyjemy już w czasach, w których myśli się, że czas ciąży jest nieczystym i trzeba taką osobę napiętnować. Można cieszyć się z faktu, że będzie się miało dziecko i podkreślać to radosnym strojem, także bielizną.

Dodaj komentarz