piece wolnostojące

Miły, spokojny kącik czyli piece wolnostojące

Czyż nie marzył Wam się miły, spokojny pokoik? Pokoik, w którym siądziecie sobie wieczorkiem, a delikatne światło będzie Wam go oświetlać. W pomieszczeniu, w którym będą dominować stonowane barwy.

Piece wolnostojące są przepiękne

piece wolnostojąceA ciepło będzie nam dostarczać piękny kominek. Kominek, który będą nam uatrakcyjniać rozmaite, przepiękne obudowy kominkowe. Wyłożymy nasz kominek marmurem albo innym pięknym materiałem. I to sprawi, że będzie on wyglądał rewelacyjnie. Albo zamiast kominka będziemy mieli w mieszkaniu przepiękne, stylowe piece wolnostojące. Jeden w jednym pokoju, a drugi w naszym. Którego światełko będzie nam przyświecać. I dostarczać ciepło. A akcesoria kominkowe będą stały obok. Tak, żebyśmy mogli w każdym razie pogrzebać w naszym piecyku. Albo w kominku. Podgrzejemy kiedy tylko chcemy. A kiedy nie zechcemy, to odwiesimy na haku i przesuniemy w dyskretne, bezpieczne miejsce. Węgiel będzie się znajdował w odpowiednim pojemniku. Przeznaczonym do jego przechowywania. Pogrzebacze wszelkiego rodzaju będą miały na celu ułatwianie nam dokonywania drobnych korekt. Aby mówiąc kolokwialnie pogrzebać w piecu. Ale nasz pokoik musi mieć odpowiedni styl. Powinien w nim przeważać beton architektoniczny. Weźmy na przykład nasz fotel. Fotel wykonany z tego betonu. Oczywiście mający miękką poduszkę do siedzenia.

Podobnie jak oparcie pleców. Fotel postawimy obok stołu, który również wykonany z tego betonu. I będziemy czytać książki, po które sięgniemy na betonową półkę. I w takim pokoju, wieczorkiem będzie nam przyświecać piecyk.

Dodaj komentarz