Miękkie body z metryczką

Świeżo upieczeni rodzice często chcą wyróżnić swojego malucha spośród tłumu. W tym celu kupują dla niego oryginalne ubranka i akcesoria, których nie ma większość dzieci. Jednakże nie zawsze trzeba wydawać na ten cel wiele pieniędzy.

Gdzie kupimy body z metryczką?

body dziecięce metryczkaNoworodki i niemowlęta przeważnie większość swojego czasu spędzają w łóżeczku, ponieważ nie potrafią się  samodzielnie przemieszczać w pionie. To, czym można je wyróżnić, to na pewno ubranko, wózek, pościel czy zabawki. Jednak najbardziej jest widoczne ubranie, dlatego warto poszukać w sklepach z artykułami dla niemowląt body dziecięce metryczka. Jest to jedno z najpopularniejszych ubranek, które nosi każde dziecko do około drugiego roku życia. W sklepach znajdziemy je w wielu kolorach oraz z przeróżnymi nadrukami. Jednakże te modele będą powtarzalne i na pewno nie znajdziemy na nich imienia naszego dziecka i daty narodzin. Jeżeli chcemy wykonać maluchowi symboliczną sesję, to świetnym pomysłem jest założeniu mu body, na którym będą ważne dla niego informacje. Może to być imię, aktualny miesiąc życia. waga czy wzrost. Takie zdjęcie będzie wspaniałą pamiątką dla rodziców, ale także w przyszłości dla dziecka. Wystarczy kupić w sklepie zwykłe body w dowolnym kolorze, na które zostanie naniesiony pożądany druk. Wiele sklepów z odzieżą dla dzieci oferuje taką usługę za niewielką dopłatą lub w cenie ubranka. Takie body mogą mieć krótki lub długi rękaw, a napis z metryczką może się znajdować w dowolnie wybranym miejscu.

Klasyczne body dla noworodka czy niemowlaka, kosztuje od dziesięciu do dwudziestu paru złotych za sztukę. Natomiast model z metryczką będzie w tej samej ceni lub o kilka złotych droższy. Warto zainwestować w taki body choć na pierwsze lub drugie urodziny.