mezoterapia

Mezoterapia – powrót młodego wyglądu

Mój mąż już nie patrzył na mnie tak, jak kiedyś. Może to z powodu tego, że ciągle pracowaliśmy, albo po prostu przyzwyczailiśmy się do siebie. Mogło być też tak, że po prostu przestałam mu się podobać, bo właśnie skończyłam 30 lat i nie byłam już taka apetyczna, jak wtedy, gdy się poznawaliśmy.

Czy mezoterapia jest skuteczna?

mezoterapiaMoja koleżanka doradziła mi, abym zainwestowała trochę w siebie. Czekała mnie więc depilacja laserowa i inne tego typu zabiegi. Miejsce ich wykonywania to Łódź, bo nie ufałam moim kosmetyczkom, trochę powątpiewałam w ich kompetencje. Więc pojechałam tam, przy okazji razem z całodziennym zwiedzaniem. Miała być też mikrodermabrazja na początek. Nie wiedziałam czy sprawdzona mezoterapia w Łodzi nie była by dla mnie dobra, ale wstrzymam się z tym jeszcze, zobaczymy jak to mi wyjdzie. Weszłam do salonu, w którym był szyld : usuwanie tatuażu, i trochę się zdziwiłam. No ale okazało się, że wykonują to też i to chyba dobrze, że salon jest wielofunkcyjny. Nigdy nie lubiłam tatuaży, jakoś mnie nie kręciły. Według mnie, ludzie którzy się tatuują szpecą swoje ciała niepotrzebnie. Najgorzej problemów miałam, jak moja córka kłóciła się ze mną, że chce tatuaż. Nie wiedziałam co mam zrobić, bo była już prawie pełnoletnia, i nic nie przekonywało jej do tego, żeby jednak nie robić sobie takich naznaczeń na ciele. Chciała jakiegoś pieska sobie wytatuować, któremu pomogła w schronisku. No ja rozumiem, że sentyment, ale po co zaraz szpecić swoje ciało na całe życie, tylko dlatego, że jakiemuś pieskowi się pomogło.

 

Mogła przecież napisać sobie o nim wierszyk, czy coś. Mąż również nie chciał się zgodzić, i powstała ogromna kłótnia między nami. Córka powiedziała, że jesteśmy nie z tej epoki, i nigdy nie zrozumiemy co nią kieruje. No tak, zrozumieć teraz młodzież to ciężko.

Dodaj komentarz