Laryngologia Bydgoszcz

Laryngologia Bydgoszcz była bardzo potrzebna

Od kiedy byłą mała miałam uraz do wszystkich lekarzy. Kojarzyli mi się tylko z bolesnymi szczepieniami, zaglądaniem do gardła, borowaniem zębów, chorobami i przyjmowaniem niesmacznych lekarstw, po których aż man wstrząsało i musiałam potem brać coś słodkiego do zjedzenia, żeby zabić ohydny gorzki smak syropów.

Laryngologia w Bydgoszczy może pomagać

Laryngologia BydgoszczSzczególnie wysoko na mojej liście lekarzy, których nie znosiłam był laryngolog dziecięcy, do którego musiałam niestety bardzo często chodzić, z powodu nienawracających problemów z górnymi drogami oddechowymi. W końcu zostałam skierowana na operację zatok, która wspominam bardzo źle. Wiem, że otolaryngolog chciał mi pomóc i faktycznie czułam się potem o wiele lepiej i mogłam swobodnie oddychać, ale sama operacja była długa, potem bolała mnie cała twarz i miałam trudności z jedzeniem przez opatrunki na twarzy. Potem było przynajmniej lepiej i moje dolegliwości minęły, ale wstręt do lekarzy pozostał. Ostatnio jednak dopadło mnie paskudne przeziębienie, które nie chciało się odczepić. Brałam wszystko co miałam w domowej apteczce i co przepisał mi lekarz rodzinny, ale nadal nie chciało przechodzić. Zaczęłam mieć obawy, ze tylko laryngologia Bydgoszcz może mi teraz pomóc, ale bałam się, że czeka mnie kolejna operacja. Zaczęłam zatem szukać innych rozwiązań, odwiedziłam jeszcze jednego lekarza rodzinnego w przychodni w Bydgoszczy, ale też nie pomógł. Laryngolog prywatnie stał się koniecznością. Poszłam na wizytę z dusza na ramieniu, bo nie wiedziałam, co wykaże jego badanie.

Na szczęście to było tylko zapalenie, nic co wymagałoby leczenia operacyjnego. Mogłam nareszcie odetchnąć z ulgą. Mimo tego nadal lekarze nie są moją ulubioną grupą społeczną, to ten laryngolog był bardzo dobry i jestem z niego zadowolona i jeśli znowu się rozchoruję to na pewno skorzystam z jego usług.

Dodaj komentarz