Ładne zdjęcia dla biznesu

Fotograf korporacyjny nas chyba najbardziej interesował. Zwłaszcza, jak szef wrócił ostatnio z pewnego spotkania biznesowego i powiedział, że firma miała tak pięknie przygotowaną własną stronę internetową, takie ładne zdjęcia pracowników i realizacji, za które odpowiadała, że stwierdził, że i my takie musimy mieć.

Podpisanie umowy z fotografem

polecany fotograf korporacyjnyCo jeśli żaden z naszych pracowników nie miał doświadczenia przy pracy z takimi osobami? W większości przypadków firm można powiedzieć, że fotograf korporacyjny sam jest w stanie coś zaproponować, więc od razu byliśmy jakby bardziej spokojni o to, co się wydarzy po zamówieniu takiej osoby do współpracy. Im bardziej doświadczony będzie polecany fotograf korporacyjny, tym na pewno można siedzieć i dosłownie czekać i ustawiać się do zdjęć. Szef stwierdził, że nasza strona internetowa pod kątem właśnie wyglądu leży. Dlatego właśnie zamierzaliśmy coś z tym zrobić. Fotograf korporacyjny wybrany przez nasz dział marketingowy podobno miał na swoim koncie już współpracę z wieloma firmami, które znały się na rzeczy. Z jednej strony trochę się bałem, że nie sprostamy oczekiwaniom fotografa, ale przecież to my jako klienci mamy oczekiwać od niego dobrej pracy. Podpowiedział nam więc parę kadrów, które warto by ująć. My jedynie przemyśleliśmy temat tego, gdzie zamierzamy te zdjęcia zrobić i czego mają dotyczyć. Fotograf korporacyjny działający właśnie dla biznesu widać, że miał fach w rękach i potrafi poradzić sobie ze wszystkimi kwestiami w odpowiedni sposób.

Z jednej strony byłem bardzo ciekaw, jak będzie wyglądać zdjęcie, jak tylko do nas przyjdzie do akceptacji. Jak widzicie, dobry fotograf na pewno będzie w stanie szybko i sprawnie zrealizować całą sesję zdjęciową, która będzie prezentować się bardzo dobrze.