Która linergistka w Warszawie robi ładne brwi?

 

Rok temu mój życie stanęło na głowie, a ja musiałam się całkowicie przeorganizować. Na świecie pojawił się nowy człowiek, absorbujący całą moją uwagę. Jest to najpiękniejsze, co dało mi życie, ale też najbardziej pracochłonne zajęcie. Dopiero po jakimś czasie zwróciłam uwagę, że sama nie wyglądam najlepiej.

Kiedy warto skorzystać z makijażu permanentnego?

makijaż permanentny brwi warszawaPrzestałam się malować i wychodzić z domu. Moje brwi wyglądały naprawdę źle. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ja chciałam poczuć się dobrze i ładnie. Chciałam je wyregulować, zrobić sobie hennę, bo do tej pory robiłam to regularnie. Teraz w ogóle nie miałam na nie czasu. Z jednej strony wiedziałam, że są w tym momencie ważniejsze sprawy, ale z drugiej strony, codziennie w lustrze widziałam błaganie o pęsetę i koloryzację. Pewnego dnia siostra zaproponowała mi zrobienie makijażu permanentnego brwi. Nigdy w życiu wcześniej o tym nie pomyślałam, ale tylko dlatego, że regularnie odwiedzałam kosmetyczkę. Moje brwi bez farbowania są jaśniutkie i prawie w ogóle niewidoczne. Traciłam na urodzie, a bardzo potrzebowałam efektu odwrotnego. Kaśka powiedziała, że nie szkodzi mi poszperać w Internecie i faktycznie z tym miała rację. Zrobiłabym brwi raz i miałabym spokój na długo. Wpisałam makijaż permanentny brwi warszawa i zatraciłam się w czytaniu podczas, gdy moja dzidzia smacznie spała. Po godzinie znałam ceny, opinie, widziałam zdjęcia i wiedziałam co chcę. Po zrobieniu trwałego makijażu brwi miałam mieć problem z głowy na minimum kilkanaście miesięcy.

Po zabiegu znów poczułam się kobieco, wyszłam do ludzi i trochę pogadałam, odetchnęłam, a potem standardowo wpadłam w poczucie winy, że wyszłam z domu i popędziłam do swojego maleństwa. Wróciłam stęskniona, ale ładniejsza, zadbana i bardzo zadowolona. Mój skarb także wyczuł mój dobry nastrój.