Izolacja piwnicy

Kryzys remontowy i izolacja piwnicy

Dom, to niezwykła inwestycja…, a mówi się, że życie na wsi jest tańsze. Tak, się tylko wydaję, Po niespełna pięciu latach zabieramy się z mężem za kolejny remont naszego wspaniałego domku na wsi. Kolejny remont, który pochłonie kilkadziesiąt tysięcy złotych. W tym roku, bierzemy się za wymianę blacho dachówki, oraz generalny remont i izolacje piwnicy.

Izolacja piwnicy – kto nam pomoże?

Izolacja piwnicyJeśli chodzi o dach, to nie jest dla nas nic nowego, jednak izolacja piwnicy, to już dla nas całkowita nowość, tym bardziej, że na rynku pojawia się tysiące ofert. Wystarczyło, że wpisaliśmy sobie w Internet izolacja piwnicy a powyskakiwały nam setki innych propozycji chociażby takich jak hydroizolacja piwnicy, czy osuszanie ścian, albo izolacja pionowa. Osuszanie ścian, raczej na pewno nie jest nam potrzebne, ponieważ nigdy nie doszło do zalania tego terenu. Zastanawiam się jednak, czy poszukiwana przeze mnie izolacja piwnicy, to nie jest na przykład to samo, co hydroizolacja piwnicy, a może hydroizolacja piwnicy, to jakaś nowość, jakaś lepsza odmiana zwykłej izolacji. Sama już nie wiem, na przykład nie mam też pojęcia, czy potrzebna nam też ta izolacja pionowa. Szczerze mówiąc, to już mam tego wszystkiego serdecznie dosyć, a remont się przecież jeszcze nie zaczął… Zawsze tak jest, zamiast jechać na jakieś wspaniałe wakacje z mężem, to my, co roku w miesiące letnie zawsze majstrujemy coś przy naszym domku. Czasami zastanawiam się, czy gdybym znowu miała te dwadzieścia parę lat, to nie zmieniłabym swojej decyzji o wyprowadzce na wieś. Kiedyś miasto, faktycznie były szare i przemysłowe i smutne, dzisiaj jest już zupełnie inaczej. Co prawda nie mieszkamy od miasta daleko, jak chcemy jechać do teatru, to wsiadamy w samochód iw godzinę jesteśmy na miejscu… Czasami tylko żałuję tych wszystkich pieniędzy, które wkładamy w nasz dom.

Czasem wydaje mi się, że życie w bloku zwyczajnie byłoby tańsze. Z reszta, co ja mówię, kocham mój domek, tylko mam jakiś kryzys remontowy. Dobra, już nie marudzę, uciekam i pozdrawiam! Cześć wam!

Więcej o izolacji piwnicy znajdziemy na: http://aktywbud.pl

Dodaj komentarz