Kredyt dla emeryta

Kredyt dla emeryta na wakacje

Każdy z nas po całym, długim roku pracy marzy tylko o tym by porządnie wypocząć. Wycieczka do ciepłych, egzotycznych krajów, takich jak Hawaje, Egipt, Chorwacja, czy Grecja jest dla nas spełnieniem marzeń. Specjalny kredyt dla emeryta nie jest dla nas.

Kredyt dla emeryta jest taki jak każdy.

Kredyt dla emerytaGorący piasek plaży, ciepła, przejrzysta woda, w której aż chce się pływać, a do tego drinki z palemką popijane na wygodnym leżaku to coś o czym od dłuższego czasu marzyłam. Jeśli się pracuje w biurze i cały dzień siedzi przed komputerem to człowiek marzy tylko, żeby wyjść na świeże powietrze, pospacerować, odpocząć trochę od sprzętu elektronicznego. Do spełnienia marzeń potrzebny był mi tylko jakiś tani kredyt, bo część pieniędzy na wyjazd miałam już odłożone i potrzebowałam tylko kilkuset złotych, żeby zamówić upragnioną wycieczkę. Wszystko miałam już upatrzone- biuro podróży, dwa tygodnie w Chorwacji, w tym kilka dni zwiedzania okolic, a reszta to wypoczynek. Tylko ten specjalny kredyt dla emeryta gotówkowy mnie martwił. Miałam już w banku kredyt hipoteczny na mieszkanie i bałam się, ze nie dadzą mi już żadnego kredytu. Nie chciałam zakładać konta w innym banku, żeby dostać tam lepszy kredyt, bo wiadomo, ze klienci zawsze maja lepsze warunki, a parabanki mnie przerażały i nie chciałam mieć z nim nic wspólnego, nawet jeśli mają coś takiego jak kredyt na oświadczenie. Wiedziałam, ze z pensji nie odłożę teraz tyle, żeby ominąć branie kredytu, a jeśli teraz nie zapisałabym się na wycieczkę to potem zapłaciłabym dużo więcej. Musiałam się spieszyć, żeby załapać się na korzystniejsza ofertę. W banku zaproponowali mi kredyt konsolidacyjny.

Dopiszą te siedemset złotych do mojego kredytu hipotecznego i razem z nim go będę spłacać. To najlepsze rozwiązanie, bo odejdą mi dodatkowe odsetki. Dzięki temu mogłam wypoczywać spokojnie w Chorwacji i nie martwić się o moje finanse.

Dodaj komentarz