Kraty stalowe prosto z produkcji

 

Stalowe i zgrzewane kraty pomostowe cieszą się w naszej firmie bardzo dużą popularnością. Z tego względu postanowiliśmy znacznie rozszerzyć naszą linię produkcyjną, aby pójść w kierunku właśnie takich produktów, które na pewno wydawać się będą interesujące dla każdego z klientów.

Produkcja krat ze stali

18CrNiMo7-6 - stalWiedzieliśmy, że najczęściej zamawiają klienci właśnie stal, która jest flagowym produktem naszej firmy. Z tego, co patrzę po działaniach konkurencji, to owszem można tam znaleźć różnego rodzaju 18CrNiMo7-6 – stal ale u nas przede wszystkim działamy zgodnie z normami ISO, a stal jest zabezpieczona przeciw korozji. Dzięki temu 18CrNiMo7-6 – stal jest także ocynkowana, co sprawia, że wytrzymuje o wiele dłużej. W przypadku nie spełnienia norm produkt szybko trafia z powrotem na linię produkcyjną, gdzie jest poprawiany, dzięki czemu też klient może mieć stuprocentową pewność, że jakość świadczonych usług jest jak największa. Technologia produkcji stali jest na tyle rozwinięta, że faktycznie wszystkie produkty możemy także dostosować pod indywidualne zamówienie każdego klienta. Ten bowiem może przyjść już z gotowym projektem, a my na pewno podejmiemy się jego realizacji. W większości przypadków jednak klient decyduje się na standardowe już gotowe rozwiązania. Oferowana przez naszą firmę stal zapewnia odpowiedni poziom pracy nad daną inwestycją, dlatego jak najbardziej trzeba wziąć pod uwagę fakt, że bezpieczeństwo jest tutaj ponad wszystko.

Stal oferowana przez nas wykorzystywana w firmach budowlanych powinna zawsze docierać na czas, dlatego my oprócz bardzo dobrej jakości wszystkich produktów również dużą wagę przykładamy do tego, aby oferowana stal była na czas. Także możemy zająć się montażem, jeśli tylko klient będzie na niego zdecydowany.