Komoda z rattanu do salonu

Chciałam odświeżyć wygląd swojego mieszkania. Miałam wiele mebli, które do siebie nie pasowały. Oprócz tego, że do siebie nie pasowały dodatkowo zagracały pomieszczenia. Szykując się do ich wymiany chciałam postawić na coś nowoczesnego i dekoracyjnego.

Nowoczesne meble rattanowe

komoda rattanowaOd zawsze podobały mi się meble, które łączyły w sobie cechy użyteczności oraz funkcjonalności i dekoracyjności. Szczególnie dobrze kojarzyły mi się meble u mojej babci. Miała ona wiele ręcznie wykonanych szafek i foteli. Dzięki temu w jej domu było zawsze przytulnie. Chciałam w swoim domu mieć namiastkę właśnie takiego stylu. Dlatego też zaczęłam rozglądać się za takimi meblami. Ręcznie wykonane meble gwarantują, że w naszym domu będzie niepowtarzalny charakter. Bardzo spodobały mi się meble rattanowe. Były one nie tylko wyjątkowe, ale i ciekawie łączyły różne faktury. Rattan to materiał trwały i odporny na różnego rodzaju czynniki. Szczególnie popularne są meble z rattanu użytkowane w łazienkach. Meble te przystosowane są do zmiennych warunków i są odporne na wilgoć. Splot jest cały czas trwały. Przeglądając internet znalazłam piękne komody. Jedna komoda rattanowa tak bardzo mnie urzekła, że postanowiłam ją kupić. Idealnie pasowała do mojego salonu i była funkcjonalna. Meble te często wykonywane są ręcznie lub na zamówienie co dodatkowo podkreśla ich wyjątkowość i oryginalność. Choć komody takie nie należą do najtańszych, są warte swojej cenie. Solidne wykonanie oraz dbałość o szczegóły pozwala na użytkowanie mebla latami. Meble te również można odnawiać, przez co w momencie gdy będziemy chcieli zmienić coś w naszym domu możemy ją przemalować.

Meble z rattanu na nowo zaczynają być popularne. Ludzie szukają tego typu mebli ze względu na ich ciekawy wygląd oraz niezawodność. Z powodzeniem mogą stać w pomieszczeniach o zmiennej wilgotności powietrza. I doskonale pasują do łazienkowych stylizacji.