Karykatura na okrągłe urodziny

Gdy zbliżają się jakieś okrągłe urodziny członka rodziny lub jednego z przyjaciół, zastanawiamy się nad odpowiednim prezentem. Tradycyjnie, bez względu na to czy jubilatem jest kobieta czy też mężczyzna, powinniśmy kupić coś zabawnego, aby podkreślić tą wyjątkową uroczystość. Często zamawiamy więc śmieszne balony, oryginalne torty lub popularne gadżety. Jeśli jednak chcemy nieco bardziej się wyróżnić na tle innych gości, warto jest pomyśleć o zamówieniu zabawnego rysunku.

Gdzie kupić oryginalną karykaturę?

karykaturyNiektórzy pewnie sądzą, że zamówienie takiego prezentu jest wręcz niemożliwe bez wiedzy obdarowanego – w końcu jak ktoś mógłby stworzyć karykaturę nie widząc osoby, która ma się na niej znaleźć? Otóż obecnie zamówienie karykatury jest niezwykle proste! Wystarczy znaleźć odpowiednią firmę i wysłać do nich kilka zdjęć osoby lub osób, które mają zostać narysowane z kilkoma dodatkowymi wskazówkami typu co dana osoba lubi robić czy gdzie pracuje (wtedy karykatury są bardziej realistyczne i związane z jubilatem). Oczywiście trzeba także wybrać kolorystykę i rozmiar karykatury – możemy postawić na klasyczną czerń i biel lub też zamówić rysunek pełen barw. Na koniec wystarczy dopasować do karykatury oryginalną ramę i spakować prezent. I gotowe! Bez wychodzenia z domu i bez kombinowania, mamy pewność trafionego i bardzo oryginalnego upominku.

Zabawne portrety od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko te rysowane przez ulicznych artystów, ale również te zamawiane przez internet, tworzone na podstawie zdjęć. Trzeba mieć wielki talent, by móc przełożyć wizerunek ze zdjęcia na papier, dlatego nie wybierajmy pierwszej lepszej firmy czy osoby do wykonania zlecenia – postawmy na profesjonalistów, którzy od lat tworzą tego typu rysunki.