jeździk

Jeździk – prezent dla chrześniaka

W zeszłym roku zostałam matką chrzestną synka mojej przyjaciółki. Malec szybko urósł i nadszedł czas na jego pierwsze urodziny. Oczywiście jako matka chrzestna zostałam zaproszona na tą uroczystość.

Jeździk to dobry prezent dla dziecka

jeździkJednak nie wypada pokazać się bez prezentu, a pieniądze dla takiego szkraba raczej są mało oryginalnym prezentem. Postanowiłam więc kupić coś praktycznego i przyszłościowego. Od razu wykluczyłam ubrania, gdyż mały ma ich całą szafę. Z racji, że nie miałam żadnego doświadczenia z dziećmi, zapytałam o rade siostrę, która niedawno również została mamą. Razem zgodziłyśmy się, że najlepsza będzie jakaś zabawka. Niestety wszystkie ciekawe i dostępne zabawki edukacyjne mój chrześniak już posiadał. Co zatem miałam począć? Gdzieś na forum przeczytałam, że duży wybór dziecięcych akcesoriów jest na w sklepie internetowym skip hop, postanowiłam więc tam poszukać inspiracji. Przeglądając oferty w oko wpadł mi śliczny jeździk. Był to prezent idealny na tę okazję, gdyż zdecydowanie na rowerki dla dzieci jest jeszcze zbyt wcześnie, a z racji, że maluch wkrótce zacznie chodzić zdecydowanie taki jeździk mu się przyda. Zanim przeszłam do zamawiania, postanowiłam najpierw tę decyzję skonsultować z moją przyjaciółką. Na szczęście stwierdziła, że to świetny pomysł. Odetchnęłam z ulgą, gdyż szukanie nowego pomysły na prezent mogło mi zająć wiele czasu i jeszcze nie wyrobiłabym się do urodzin.

Śliczny jeździk dotarł do mnie po trzech dniach od zakupu. Przypominał on małego krokodyla, który jadąc machał ogonkiem. Krystian wyglądał w nim przeuroczo, a mój prezent zdecydowanie robił furorę i wśród „dużych dzieci”.

Dodaj komentarz