deski tarasowe

Jakie deski tarasowe wybrać dla mamy?

Witam, mam do was kilka pytań! Nie tak dawno wpadliśmy z bratem na taki mały pomysł… Nasza mama będzie obchodziła niedługo sześćdziesiąte urodziny, a jej marzeniem zawsze było mieć taki drewniany domeczek gdzieś w lesie.

Deski tarasowe w nowym domu dla mamy

deski tarasowe

Rodzice całe życie mieszkają w bloku, a my z bratem całkiem nieźle zarabiamy, dlatego postanowiliśmy, że wybudujemy rodzicom dom, tak w ramach urodzin mamy i w ramach wdzięczności za ich wspaniałą nieustającą miłość. Tylko teraz mamy problem, bo kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać… To znaczy projekt już mamy, dom nie jest może duży, ale naprawdę ładny, elewacja drewniana, podbierające deski kompozytowe i ogromny taras drewniany. Wydaje mi się, że o takim domu mama właśnie marzyła. Z resztą działka, na której postawimy dom jest bardzo atrakcyjna, myślę, że tata, który uwielbia chodzić na grzyby będzie zachwycony. Wracając jednak do głównego powodu mojego pisania tutaj. Mam kilka pytań. Pierwsze, o te elewacje drewniane, a konkretnie, chciałam się zapytać, kto takie elewacje drewniane robi i czy elewacje drewniane są trwałe, po drugie jak myślicie ile taka elewacja drewniana w rzeczywistości kosztuje i czy elewacja drewniana musi być wymieniana, co jakiś czas? Po trzecie chciałam się was zapytać o deski kompozytowe, a konkretnie o to, gdzie takie deski kompozytowe można nabyć i czy deski kompozytowe są jeszcze modne? Po czwarte, chciałam się zapytać czy taras drewniany powinnam umieścić zaraz przy domu, czy lepiej jednak byłoby gdyby ten taras drewniany, był od domu odseparowany. Na działce jest takie małe wzniesienie, pomyślałam, że może tam właśnie powinien stać. Działka, na, której stawiamy dom ma ponad dwa hektary. Mówię, wam trochę się z bratem szarpnęliśmy na ten prezent, ale nikt inny na to tak nie zasługuje jak właśnie nasi rodzice.

Chociaż w ten sposób będziemy mogli się im za wszystko odwdzięczyć. Kończąc, jeszcze raz proszę was o wyrażenie opinii na zadane przeze mnie pytania. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi i porady. Cześć!

Wiele ciekawych informacji na temat desek tarasowych i fajnych możliwych zastosowań można znaleźć na – http://thermofloor.pl

Dodaj komentarz