Jak uzyskać kolor fioletowy na włosach?

Już od nastoletnich lat marzyłam o kolorowych włosach. Wtedy jednak farbowałam je domowymi sposobami na okres wakacyjny. Kolor fioletowy był tym, który właśnie marzył mi się na włosach i uzyskiwałam go przy pomocy płukanek. Jak jednak nie trudno się domyślić płukanki wypłukiwały się nierównomiernie i nieestetycznie. Dopiero u fryzjera uzyskałam satysfakcjonujący rezultat.

Piękne fioletowe włosy

salon fryzjerski - warszawa pragaKoloryzując włosy płukanką mogłam liczyć jedynie na szczęście względem efektów końcowych, jednak kolor fioletowy zawsze wychodził zbyt ciemny do mojej karnacji i nigdy nie zadowalał mnie choćby w pięćdziesięciu procentach. Później na wiele lat wróciłam do swojego naturalnego blondu, aż w końcu niedawno postanowiłam znów wrócić tym razem do marzenia z dzieciństwa. Chcąc jednak zrobić to porządnie wybrałam polecany salon fryzjerski – Warszawa Praga okazała się najlepszą lokalizacją ponieważ tamtejsze salony posiadały najwięcej pozytywnych opinii. Na miejscu pokazałam fryzjerowi jaki efekt i jaki kolor chcę uzyskać. Zależało mi tak naprawdę na choćby zbliżonych rezultatach, tymczasem po skończonym farbowaniu i wysuszeniu włosów efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Włosy nie wyglądały, jak na fotografii, którą pokazałam fryzjerowi. Wyglądały stokroć lepiej! Miały przepiękny liliowy odcień, który im bliżej dołu włosów tym bardziej przechodził w odcień szarości. 

To nietypowe ombre okazało się być strzałem w dziesiątkę i nawet sam fryzjer był pod ogromnym wrażeniem tego, jak fryzura pięknie dopełnia się z moją karnacją oraz urodą. Co jednak zauważyłam po czasie, toner użyty do farbowania wypłukiwał się powoli i bardzo równomiernie pozostawiając pięknie zimny odcień blondu na moich włosach. Nawet przesunęłam datę wizyty w salonie na późniejszą, aby przed ponownym farbowaniem nacieszyć się tym nietypowym odcieniem blondu, który też niezwykle przypadł mi do gustu.