Jak przebiega profesjonalne lakierowanie mdf na Śląsku?

 

Razem ojcem prowadzimy biznes rodzinny. Codziennie zajmujemy się tworzeniem wspaniałych mebli, które wykonujemy na zlecenie dla klienta biznesowego. Posiadamy kilku sprawdzonych ludzi, którzy zawsze pomogą nam w pracy. Ostatnio dostaliśmy bardzo ważne zlecenie na pomalowanie i zabezpieczenie płyt mdf w domu dziecka na Śląsku.

Jak wygląda lakierowanie płyt mdf na Śląsku?

lakierowanie mdf śląskByło to bardzo ważne zlecenie, bo był to dom, skąd pochodził jeden z naszych pracowników. Mój ojciec potraktował to jako sprawę osobistą. Poinformował dyrektorkę ośrodka, że za robocizn nie weźmiemy ani grosza. Potrzebne były tylko materiały, które zapewnią sprawne lakierowanie mdf śląsk. Mój ojciec zapakował cały sprzęt do aut, a ja skrzyknąłem chłopaków. Ruszyliśmy wcześnie rano, by lakierowanie mdf śląsk przeprowadzić w miarę wcześnie. Wszystko musiało wyschnąć po pracy, by jak najszybciej można było korzystać z pomieszczenia, w którym płyty miały schnąć. Mój ojciec to prawdziwy majster. Od razu, gdy dojechaliśmy na miejsce, zabrał się do pracy. Mało kto wie, ale lakierowanie mdf śląsk to długi proces. Trzeba bardzo dokładnie wykonać wszystkie czynności w odpowiedniej kolejności. Kluczowe jest zabezpieczenie pomieszczenia, by nic nie uległo uszkodzeniu. Moi pracownicy od razu zabrali się do pracy z ojcem. Ja donosiłem i wynosiłem sprzęt, bo w środku pomieszczenia nie było dosyć miejsca, by wszystko mogło się w jednym czasie znajdować. Nie ukrywam, że wszyscy byliśmy bardzo skupieni.  Dobre lakierowanie to ciężka praca, gdzie wymagana jest pełna koncentracja.

Dosyć szybko udało się nam polakierować płyty mdf. Mój ojciec podziękował dyrektorce za zwrot środków za materiały. Zjedliśmy w domu dziecka pyszny obiad, a mój pracownik wspominał stare czasu. To dobry chłopak i cieszę się, że pracuje akurat u mnie. Chciałbym żeby więcej takich ludzi mogło podjąć u mnie zatrudnienia, bo to naprawdę solidny człowiek znający się doskonale na swojej robocie.

Więcej na stronie http://www.lakierniatecza.pl