Idealne saszetki na szkolną wycieczkę

Wybierając się z naszą pociechą na wycieczkę, warto zadbać o to, aby nie tylko zabrać ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty dla dziecka, ale przede wszystkim, aby plecak naszego malucha nie był dla niego za ciężki. Czy da się osiągnąć takie rozwiązanie? Oczywiście, że tak!

Saszetki nerki dla Twojego dziecka

saszetka nerka dla dzieciOd bardzo dawna miałam zamiar odwiedzić Kraków. W tym przepięknym mieście byłam tylko raz w życiu i teraz planowałam wybrać się tam razem ze swoją córką. Jechałyśmy samochodem, jednak wiadomo, że nie zawsze znajdziemy dogodne miejsca parkingowe tam, dokąd dokładnie chcemy się udać, a zatem zabranie ze sobą plecaka wydawałoby się wręcz koniecznością. Na szczęście saszetka nerka dla dzieci może sprawić, że wcale nie musimy ze sobą dźwigać całego plecaka, a przynajmniej nie musi robić tego nasze dziecko. Takie nerki są nie tylko doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą, ale również doskonałą alternatywą dla plecaka. Wiadomo, że w nerce oczywiście nie zmieścimy całego asortymentu, jednak zabierzemy najbardziej potrzebne rzeczy w trakcie wycieczki. Dzięki temu dziecko ma przy sobie zarazem wszystko to, czego potrzebuje i jednocześnie nie musi zmagać się z ciężarem plecaka, który może skutecznie popsuć humor w trakcie zwiedzania. Dostępne na naszym rynku nerki są w najróżniejszych bajkowych wzorach oraz, co ważne- rozmiarach. W tych większych nerkach zatem z całą pewnością zmieści się zarówno telefon, aparat fotograficzny, chusteczki nawilżające, czy portfel dziecka.Taka nerka saszetka doskonale zdała swój egzamin, kiedy moja córka jechała na wycieczkę szkolną. Wówczas ciężki plecak mogła zostawić w autokarze, a ze sobą zabrać jedynie nerkę.

Tym razem, będąc ze mną w Krakowie, nerka również bardzo się przydała. Teoretycznie mogłam schować rzeczy dziecka do swojej torebki, ale jak wiadomo, dzieci często lubią na zmianę bawić się to telefonem, to aparatem. Dzięki nerce, moja córka miała wszystko pod ręką, a ja nie musiałam co chwila szukać przedmiotów w torbie.