Handluję akcesoriami jeździeckimi

 

Moja kobieta fascynuje się końmi. Ma swoją stadninę, o którą bardzo dba. Na dodatek daje lekcje z jazdy konnej i z tego się utrzymuje. Ja zdecydowałem powiązać z tym wszystkim swoją przyszłość i zająłem się handlem w tematycznej branży.

Mam wiele popularnych akcesoriów jeździeckich

bryczesy damskieU mnie można nabyć bardzo popularne akcesoria jeździeckie, na które jest spore zapotrzebowanie. Na początku to wcale nie było to wszystko takie proste. Kiedy założyłem firmę to nie miałem zbyt wielu klientów. Ludzie mnie nie znali i kupowali zawsze u swoich sprawdzanych handlarzy. Wszystko się zmieniło jak Joasia zapisała mnie na targi. Wtedy mogłem tam zaprezentować swoje popularne akcesoria jeździeckie i dzięki temu stałem się sławny. Ludzie przekonali się, że jestem godny zaufania mimo, iż dopiero co zaczynam w tej branży. Na obroty teraz to nie mam co narzekać. Głównie prowadzę handel obwoźny, ale Joasia namawia mnie na założenie stacjonarnego sklepu. Nawet podsunęła mi ciekawy lokal niedaleko stadniny a tam zagląda bardzo dużo ludzi, których na pewno zainteresują moje popularne akcesoria jeździeckie. W sumie to nawet dobry pomysł, ponieważ jak zatrudniłbym jakiegoś przedstawiciela to ten mógłby jeździć po klientach a ja sprzedawałbym popularne akcesoria jeździeckie w sklepie na miejscu. Podziękowałem Joannie za tak dobry pomysł i wynająłem ten lokal. W jej stadninie rozwiesiłem mnóstwo banerów z informacją, że niedaleko znajduje się sklep, w którym można kupić wszelkie akcesoria w atrakcyjnych cenach.

To był świetny pomysł. Jestem teraz bardzo poważnym przedsiębiorcą i co najważniejsze znanym. Początki może i nie były łatwe, ale nie od razu ma się wszystko. Zapracowałem sobie na sukces i jestem teraz dumny ze swoich osiągnięć zawodowych.

Więcej informacji http://www.stajniasklep.pl