Gdzie można zamówić koperty z logo?

 

Firmy, które korespondują ze swoimi klientami tradycyjną pocztą coraz częściej decydują się na używanie w tym celu spersonalizowanych kopert z nadrukowanym logo. Takie koperty wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie niż standardowe koperty pocztowe. Gdzie można zamówić koperty z nadrukowanym logo? Praktycznie w każdej drukarni.

Dobra drukarnia wykona projekt kopert gratis

koperta firmowaSzukając drukarni, w której zamówimy koperty dla swojej firmy, poszukajmy takiej, która zaoferuje nam również projekt ich wykonania. Na pewno we własnym zakresie musimy zamówić logo dla swojej firmy – jeśli jeszcze takiego nie posiadamy. Większość firm korzysta jednak z takiej identyfikacji wizualnej, bo przecież tylko w tym przypadku koperty z logo mają sens. Warto postarać się znaleźć taką drukarnię, w której nasza biznesowa koperta firmowa zostanie zaprojektowana według naszych oczekiwań. Nadrukowanie samego loga to przecież nie wszystko. Równie ważna jest odpowiednia szata graficzna koperty, która na odbiorcach listów powinna wywołać pozytywne wrażenie. Trzeba zatem znaleźć dobrą drukarnię, która przed złożeniem zamówienia przygotuje dla nas odpowiedni projekt. Większość drukarni działa właśnie w taki sposób. A dzisiaj zamówienie firmowych kopert jest o tyle wygodne, że można to zrobić całkowicie online. Składamy odpowiednie zamówienie na stronie drukarni, dodajemy grafikę z naszym logo i po kilku godzinach mamy projekt koperty na mailu.

Drukarnie oferują koperty z nadrukiem w różnych cenach. Różne ceny nie oznaczają jednak tej samej jakości wykonania usługi. Zamawiając firmowe koperty zwróćmy uwagę na wspomniany już projekt oraz na jakość papieru, z jakiego koperta będzie zrobiona. Pamiętajmy też, że przy większych zamówieniach możemy liczyć na niższą cenę od pojedynczej sztuki.