Ferie w górach były bardzo udane

Mąż zorganizował dla naszej rodziny ferie w górach. Nie spodziewałam się, ze tak dobrze sobie ze wszystkim poradzi. Dałam mu wolną rękę bo ostatnio ja wszystko organizowałam więc chciałam żeby on się tym zajął. Na początku nie był za bardzo chętny ale dzieciaki go zmotywowały i musze przyznać, że poradził sobie lepiej ode mnie.

Uwielbiam spędzać ferie w górach

ferie w górach z basenem 2020Co roku staramy się z dzieciakami wyjechać chociaż na kilka dni w trakcie ich ferii. Trzeba zmienić klimat bo to dobre dla zdrowia i spędzić trochę czasu razem. W trakcie roku szkolnego każdy z nas jest zalatany. Mąż standardowo zdecydował się na góry. uwielbiamy jeździć na nartach a także górskie wyprawy. Mamy skompletowane stroje odpowiednie do klimatu górskiego. Mąż zdecydował się na wyjazd do przytulnego pensjonatu, który poleciła mu jego znajoma z pracy. Ona była kilka tygodni temu w tym pensjonacie i właściciele zrobili na niej dobre wrażenie. Pensjonat był nowocześnie urządzony. Znajdował się w nim basen. Oczywiście nasze dzieciaki uwielbiają wodę więc sporo czasu w nim spędzały. My w tym czasie mogliśmy się relaksować na leżakach i poczytać trochę książki. Ferie w górach z basenem 2020 bardzo nam się podobały. Sporo czasu spędzaliśmy też na stokach. Wypożyczyliśmy sprzęty od znanej i poleconej przez właściciela pensjonaty firmy. Ceny były przystępne a sprzęt był dobrze przygotowany do sezonu. Radek wybrał opcję z jedzenie więc nie musieliśmy się o nic martwić. Jedzenie było smaczne i na bieżąco przygotowywane. 

Na pewno warto przyjechać w to miejsce. Każdy będzie się tu dobrze czuł. Było sporo turystów w tym samym czasie ale każdy był dla siebie miły. Było sporo dzieci więc nasze chłopaki poznały nowe koleżanki i kolegów. Góry zawsze nam się podobały i na pewno chętnie przyjedziemy w to samo miejsce za rok.