druk cyfrowy

Druk cyfrowy i podanie o pracę

Podanie o pracę to coś co powinno być wykonane perfekcyjnie. Inaczej będziemy sprawiali złe wrażenie na pracodawcy, którzy nie uznają nas za fachowców i profesjonalistów. Sam tekst musi być oczywiście bardzo dobry.

Druk cyfrowy był mi potrzebny

druk cyfrowyMusimy tam zawrzeć informacje o naszym wykształceniu, doświadczeniu, i zainteresowaniach. Sam druk też musi być ładny, ponieważ niechlujnie wykonane podanie o pracę i list motywacyjny nie będą robiły dobrego wrażenia. Dlatego też kiedy sama szukałam pracy musiałam wszystko dobrze wykonać. Druk cyfrowy był mi potrzebny, jednak gdzie go znaleźć? Sama mam w domu drukarkę, jednak nie sprawdziła się ona. Najpierw zacinał się papier, później kolor nie był taki jak trzeba i zamiast czarnego wychodził mi jakiś ciemny, prawie fioletowy, mimo iż tusz był dopiero co wymieniany. Próbowałam resetować komputer i drukarkę, ale ona nadal nie chciała drukować. W końcu się poddałam i musiałam sprawdzić gdzie jest najbliższa drukarnia cyfrowa we Wrocławiu. Mimo iż wysyłałam swoje CV i list motywacyjny pocztą elektroniczną to wolałam mieć również kopię dokumentów wydrukowanych ze sobą. Dobrze, że pierwsza drukarnia jaką znalazłam dobrze wszystko wykonała. Druk był wyraźny i nierozmazany, a papier niepognieciony. Nawet moje zdjęcie dobrze wyszło, mimo iż było czarno-białe.

Czułam się dzięki temu pewnie i dobrze mi poszło. Okazało się, że mój wydruk był potrzebny, bo chcieli je zobaczyć na rozmowie, bo nie mieli własnej kopii wydrukowanej. Cieszę się, ze wszystko mi się udało.

Dodaj komentarz