Drugi fotelik dla dziecka – Recaro Milano

Niedawno postanowiliśmy kupić drugi fotelik dla naszego synka. Dlaczego? Na dłuższą metę ciągłe przekładanie siedziska z jednego samochodu do drugiego jest trochę nużące. Czasami podejmujemy decyzję o zmianie samochodu na ostatnią chwilę, w momencie, w którym powinniśmy już ruszać, a przenoszenie fotelika zajmuje jednak chwilkę.

Zakup fotelika Recaro dla dziecka

recaro milano cenaDługo się zastanawialiśmy, jaki model wybrać. Ten, który mieliśmy od samego początku, jest modelem, który posiada bardzo wiele udogodnień, a także „rośnie” z naszym dzieckiem. Według producenta nadaje się dla dzieci w wieku 3 – 12 lat, dlatego liczymy, że jeszcze długo nam posłuży. Jest to bardzo rozbudowany fotelik i zastanawialiśmy się, czy nie kupić drugiego takiego samego, jednak zrezygnowaliśmy z tej opcji. Chcieliśmy kupić nieco prostszy fotelik, jednak zapewniający taki sam komfort i poziom bezpieczeństwa. Jeżeli chodzi o wybrany przez nas model recaro milano cena zależy od sklepu, w którym się go kupuje, chociaż nie są to bardzo duże różnice. W tym foteliku spodobało się nam to, że jest bardzo łatwy w obsłudze, ma wszystko, co jest niezbędne i zapewnia odpowiedni poziom zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa. Przy tym wszystkim jest bardzo ładny i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Pokrycie z oddychającego materiału oraz system wentylacji zapewnia komfort nawet podczas najbardziej upalnych dni, co również było dla nas bardzo ważne.

Zapewnienie bezpieczeństwa naszemu synkowi podczas każdej jazdy samochodem jest naszym priorytetem. Korzystamy regularnie z dwóch samochodów, dlatego najwygodniejszym rozwiązaniem był zakup drugiego fotelika. Brak konieczności przekładania jednego pomiędzy samochodami sprawiło, że każde wyruszenie w drogę zajmuje nam mniej czasu niż wcześniej.