Do przeprowadzki można wynająć samochód dostawczy

Gdy musimy się przeprowadzić z jednego miejsca zamieszkania do nowego to mamy na to właściwie dwie opcje. Albo zamawiamy firmę, która zajmuje się kompleksowym przeprowadzaniem albo robimy wszystko samodzielnie i przeprowadzamy się na własną rękę. Ta druga opcja jest znacznie tańsza, ale trzeba się trochę napracować. Można jednak sporo zaoszczędzić.

Wystarczy wynająć samochód dostawczy na jeden dzień

samochody dostawcze wynajem katowiceJeśli wszystko sobie dobrze zaplanujemy to przeprowadzka może nas kosztować maksymalnie dwieście złotych. I to już licząc z wynajęciem samochodu, którym wszystko przewieziemy. Wystarczy tylko wszystko wcześniej przygotować tak, żeby samo przewożenie mebli i rzeczy zajęło nam jeden dzień lub ewentualnie jedną dobę – jeśli ktoś lubi pracować w nocy. W każdym razie w każdym mieście można znaleźć niedrogo samochody dostawcze wynajem Katowice i skorzystać z oferty wypożyczalni. Samochód trzeba sobie wynająć na ten dzień, w którym zaplanujemy całą logistyczną część naszej przeprowadzki. Jeśli wcześniej wszystko przygotujemy i popakujemy to naprawdę samo przewożenie wszystkiego zajmie nam maksymalnie kilka godzin. Za wynajem samochodu dostawczego na dobę zapłacimy maksymalnie dwieście złotych i to są wszystkie koszty, jakie poniesiemy w związku z przeprowadzką. No chyba, że będziemy musieli sobie opłacić jakiś pomocników do przenoszenia wszystkiego, ale do tego przecież zawsze można wziąć kogoś z rodziny lub znajomych.

Najtańszym sposobem na przeprowadzkę jest zajęcie się wszystkim we własnym zakresie. Wszystko sobie trzeba przygotować tak, żeby potem w kilka godzin wszystko przewieźć do nowego domu lub mieszkania. Na takiej samodzielnej przeprowadzce można zaoszczędzić nawet ponad tysiąc złotych względem kosztów, jakie musielibyśmy ponieść wynajmując do tego przedsięwzięcia firmę przeprowadzkową.