Do Niemiec podrużuję wygodnymi busami

Bardzo często podróżuję służbowo do Niemiec. Moja firma wysyła mnie tam regularnie przynajmniej raz na dwa tygodnie. Nadzoruję projekty budowlane i nasze niemieckie inwestycje, więc muszę odwiedzić w ciągu miesiąca kilka niemieckich miast tudzież landów. Pomimo, że mam nowy samochód służbowy to w zagraniczne podróże jeżdżę busami. Tak jest i wygodniej i taniej.

Przejazd busem jest dla mnie bardzo komfortowy

wygodne busy do niemiec z tarnowaGdybym tylko chciał to mógłbym wsiąść w swoje służbowe auto i pojechać do Niemiec w delegację. Ale nie chcę, bo ponad wszystko cenię sobie komfort i wygodę. A prowadzenie samochodu przez kilkanaście godzin nie jest ani wygodne ani tym bardziej komfortowe. Zwłaszcza, że alternatywą są dla mnie wygodne busy do Niemiec z Tarnowa, które bezpiecznie zawożą mnie do miast docelowych. Za bilet płaci mi oczywiście firma, więc moją rolą jest tylko znalezienie sobie busa na konkretną trasę. Dla mnie jest to rozwiązanie idealne, bo nie muszę stresować się prowadzeniem samochodu ani tym wszystkim co się wiąże chociażby z zaplanowaniem trasy podróży. Busy, którymi jeżdżę do Niemiec są przestronne, wygodne i klimatyzowane, więc podróż nimi jest naprawdę bardzo przyjemna. To już nie są czasy busów ogórków, którymi kiedyś wożono Polaków na zachód. Teraz każdy przewoźnik ma w swojej flocie nowe minivany, którymi przewozi maksymalnie do dziewięciu osób. Wystarczy, że wsiądę, zasnę i jak się obudzę to jestem już prawie na miejscu.

Powiem szczerze, że ja nie czuję się pewnie za kierownicą na takiej dalekiej i międzynarodowej trasie. Nie jestem jakimś rewelacyjnym kierowcą, więc taka podróż kosztuje mnie dużo stresu. O wiele bardziej komfortowo czuję się jak mnie ktoś zawiezie. Na prywatnego kierowcę nie mogę sobie pozwolić, ale na podróż prywatnym busem już tak.