Deska rozdzielcza do regeneracji

 

Moja deska rozdzielcza jest naprawdę w fatalnym stanie, przez jakiś czas zastanawiałam się nad zmianą samochodu ale po sprawdzeniu moich aktualnych możliwości finansowych doszłam do wniosku, że muszę z tym jeszcze trochę poczekać ale muszę przyznać, że wygląda mojej deski rozdzielczej mnie odrobinę drażni.

Gdzie zregeneruje deskę rozdzielczą?

regeneracja deski rozdzielczejPonieważ stanęło na tym, że mój samochód musi jeszcze trochę ze mną zostać a jest to czas bliżej nie określony postanowiłam zadbać o niego i chociaż trochę poprawić jego wygląd i estetykę, o całe jego wnętrze dba nasz mechanik, ponieważ ja się w ogóle na motoryzacji nie znam, i to właśnie on powiedział mi, że istnieje możliwość regeneracji deski rozdzielczej. Postanowiłam to zrobić bo naprawdę uszkodzenia rzucały się w oczy i czułam się przez to nie komfortowo. Tylko bardzo zależało mi na tym aby mój środek transportu dość szybko był z powrotem do mojej dyspozycji. Na szczęście w szybkim czasie znalazłam firmę, która się tym zajmuje w dodatku w dość bliskim sąsiedztwie co również bardzo ułatwiło transport mojego auta. Regeneracja deski rozdzielczej w moim samochodzie trwała niecałe dwa dni, więc był już bardzo duży plus ale jeszcze większym plusem jest to jak teraz prezentuje się wnętrze mojego auta, wygląda jakby nigdy nie było żadnych uszkodzeń a wręcz mogę nawet powiedzieć, że deska rozdzielcza wygląda jak nowa. Moja mama nie uwierzyła mi, że to tylko regeneracja była przekonana, że wymieniłam deskę rozdzielczą na nową.

Podsumowując jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektu, regeneracja deski rozdzielczej zmotywowała mnie do wysprzątania auta a także do wyprania i naprawienia tapicerki, teraz z powrotem bardzo lubię moje auto i nawet nie myślę o tym, żeby je zmienić na inne, a wystarczyło tylko kilka małych zmian.