Depilacja bez bólu

Kobiety przeważnie bardzo wcześnie zaczynają usuwać owłosienie na nogach czy pod pachami, gdyż włosy w tych miejscach uznawane są za przejaw braku należytej higieny. Również ze względów estetycznych  panie je usuwają z tych oraz innych miejsc.

Czy usuwanie owłosienia boli?

skuteczna depilacja laserowa bikini - lublinKiedyś kobiety nie miały takiego wyboru jak dziś w kwestii usuwania zbędnego owłosienia, dlatego też większość z nich sięgała po jednorazowe maszynki do golenia. Co prawda ich obsługa jest bardzo prosta i dają szybkie efekty w postaci gładkiej skóry, jednakże jest to krótkotrwały efekt, ponieważ już po około dwunastu godzinach na skórze da się wyczuć kłujące włoski. Z tego względu zabieg trzeba powtarzać codziennie, co może być uciążliwe. Wiele kobiet, poza nogami i pachami, goli też okolice bikini, co oczywiście nie jest proste, zwłaszcza jeżeli nie stosuje sie odpowiedniej metody. Golenie się w tym miejscu jednorazową maszynką jest ryzykowne i też wiąże się z ryzykiem pojawiania się nieestetycznych krostek i zaczerwień. Natomiast depilowanie się za pomocą wosku jest zbyt bolesne na tak delikatne miejsce. Najlepsza będzie skuteczna depilacja laserowa bikini – Lublin jest miastem, w którym działa kilkanaście salonów oferujących taki zabieg. Co najważniejsze, depilacja laserowa bikini jest zupełnie bezbolesna, a do tego daje trwałe efekty. Z tego względu jest to idealna metoda do depilacji tak wrażliwych miejsc. Po wykonanym zabiegu nie ma podrażnień jak po goleniu jednorazową maszynką, a na skórze nie ma krost.

Jednym minusem tejże metody usuwania owłosienia może być wysoka cena zabiegu i konieczność wykonania kilku serii. Jednakże efekty końcowe są nieporównywalne do żadnej innej metody, dlatego też tak wiele kobiet z niej korzysta i poleca pozostałym.