Czyszczenie kanalizacji jako pomysł na biznes

Czasem do głowy przychodzą nam nietypowe pomysły na biznes i tak też było ze mną. Chciałam mieć własną firmę, miałam drug do zarządzania, a także byłąm dobra w negocjacjach. Byłam przekonana, że sobie bez problemu poradzę z prowadzeniem nawet dużego przedsiębiorstwa usługowego.

Czyszczenie kanalizacji mechaniczne i ciśnieniowe

dokładne czyszczenie kanalizacji we WrocławiuPostawiłam właśnie na usługi, bo ten sektor wydawał mi się najbardziej przyszłościowy. Produkcja jest skomplikowana, natomiast handel nie jest już taki dochodowy. Jednak zamiast zabrać się za otwieranie kolejnego salonu fryzjerskiego, czy biura podróży to postawiłam na kanalizację. To dosyć nietypowe, ale właśnie im mniej osób się tym interesuje tym większe szanse na powodzenie w biznesie. Dokładne czyszczenie kanalizacji we Wrocławiu to dochodowy biznes. Obsługuję zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje, czy wspólnoty mieszkaniowe. Oferuję zarówno czyszczenie mechaniczne, jak i ciśnieniowe. To pierwsze przydaje się przy złogach z tłuszczu, czy przy stałych osadach, natomiast to drugie usunie lżejsze zanieczyszczenia, choć pojazdem WUKO to nawet gałęzie i kamienie da się usunąć ze studzienki deszczowej. Zatrudniam obecnie pięciu hydraulików na etacie, posiadam dwa pojazdy WUKO, a także kamery inspekcyjne, spirale mechaniczne i inne produkty potrzebne podczas czyszczenia kanalizacji. Chodzi o to by szybko odnaleźć złogi i zatory różnego typu, a następnie je błyskawicznie usunąć, tak by woda dobrze spływała, a kanalizacja nie wybijała.

Czyszczenie kanalizacji nie brzmi może jak bardzo prestiżowa praca, ale przynosi ona spore dochody. Mało kto się chce tym zajmować i przez to konkurencja jest niewielka, nawet w tak dużym mieście jakim jest Wrocław. To oczywiście mnie cieszy bo dzięki temu ja mam więcej zleceń.