Czarter jachtów i wakacje z rodziną na Mazurach

Swoje wakacje planowałam od bardzo długiego czasu, ponieważ zawsze nie mogłam dostać urlopu i w końcu chciałam wyjechać gdzieś na relaks. Ostatecznie zdecydowałam się na mazury. Tam znajdowało się bardzo dużo jezior i można było spędzić czas na łownie natury.

Czarter jachtów na wakacjach

czarter jachtówDzikie plaże, zachody słońca i różne inne atrakcje wydawały mi się idealne. Mój mąż również miał takie samo zdanie i chciał wyjechać właśnie w takie miejsce. Razem znaleźliśmy na bardzo dużej stronie internetowej oferty dotyczące noclegów. Zdecydowaliśmy się na małe leśne zacisze w którym było gospodarstwo agroturystyczne. Dzięki temu dzieci również mogłyby skorzystać. Najbardziej zachęcił mnie pobliski czarter jachtów-Mazury. Jako młoda osoba bardzo często poruszałam się tym środkiem transportu i czerpałam z niego radość. Teraz miałam szansę ponownego wypoczynku. Nie ma nic lepszego od rejsu jachtem. Niestety taki czarter nie należy do tanich usług i czekało mnie oszczędzanie. Jednak bardzo cieszyłam się z tego powodu. Termin naszej podróży ustaliliśmy na początek lipca. To były ciepłe dni i można było pływać w wodzie. Dla dzieci kupiłam gumowe koła ratunkowe. One miały zapewnić im prawdziwe bezpieczeństwo. Woda bywała niebezpieczna i należało mieć ostrożność. Z perspektywy czasu wiem, że to było idealne miejsce. Wspaniale spędziliśmy chwile na grzejącej plaży.

W przyszłym roku próbujemy wyjechać w góry. To jest kolejne z moich planów. Realizuję je krok po kroku. Mazury jednak na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Zrobiłam bardzo dużo ciekawych zdjęć.