drapaki dla kotów

Co znajdziemy dla kotów w sklepie zoologicznym?

W domu mam cztery koty. Oczywiście wszystkie są wredne. Taka jest natura kota, w końcu to on rządzi w domu. Oczywiście wszystkie czety bardzo kocham mimo że czasami potrafią zaleźć za skórę. Jakiś czas temu w mojej dzielnicy pojawił się nowy sklep zoologiczny co mnie szalenie ucieszyło.

Drapaki dla kotów do pielęgnacji pazórków

drapaki dla kotówNie będę musiała jeździć na drugi koniec miasta po drapaki dla kotów, które niestety ale często przez moje pociechy są niszczone. Każdy drapak dla kota wybieram bardzo precyzyjnie, ponieważ chcę aby były one zainteresowane nowym nabytkiem w domu a nie tylko jego opakowaniem. Wszystkie moje drapaki dla kota są rozstawione w całym mieszkaniu. Moje kocurki mogą wtedy skrobać pazurami w każdym momencie kiedy mają na to ochotę. Dzisiaj po pracy zdecydowałam, że pojadę do tego nowego sklepu zoologicznego, aby zrobić dla moich wierciuchów zakupy. Kupię im karmę, myszki z grzechotką oraz oczywiście tanie drapaki dla kotów, żeby mogły nieprzerwanie dbać o swoje pazurki. Na miejscu okazało się, że sklep jest szalenie duży i można tak kupić dosłownie wszystko. Oczywiście do wyboru były liczne drapaki dla kota i miałam nie lada wyzwanie z wyborem. Moje koty są wybredne i byle co je nie zadowoli. Poprosiłam obsługę o pomoc. Pracownik zaproponował mi piętrowe drapaki dla kota, które sprawdzają się idealnie w małych mieszkaniach. Uznałam, że jak kupię dwa takie drapaki dla kotów, to moim podopiecznym zdecydowanie to wystarczy. Drapaki dla kota mają odpowiednią wysokość i nie będzie to stanowiło żadnego problemu.

 

Poza tym drapak dla kota montuje się w bardzo prosty sposób i raz dwa się ze wszystkim uwinę. Najbardziej zaskoczyła mnie cena, ponieważ okazało się, że są one tanie mim swojej funkcjonalności. Dobrze, że przyszłam do tego nowego sklepu zoologicznego.

Dodaj komentarz