przewietry sterowane

Brak wypłaty za przewierty sterowane w Bydgoszczy

Ostatnio mam problem z moim pracodawcą. Pracuję w Bydgoszczy, która jak zapewne się orientujecie znajduje się w pięknym województwie kujawsko-pomorskim. W moim mieście, jak w większości miast w naszym kraju również ludzie mają problemy ze swoimi pracodawcami. Ja niestety mam problem ze swoim pracodawcą, który nie wypłaca mi zaległego wynagrodzenia.

Robiliśmy po godzinach przewierty sterowane w Bydgoszczy

przewietry sterowanePracuję w firmie budowlanej i budujemy bardzo, ale to bardzo dużo. Przez długi czas budowana przez nas była budowa sieci telekomunikacyjnych. Ja na tej budowie harowałem, jak z dwóch. Głównie na tej budowie robiłem montaż kabli telekomunikacyjnych, za który byłem odpowiedzialny. Oprócz tego nierzadko musiałem zostawać po godzinach i robić polecane przewierty sterowane – Bydgoszcz, ponieważ żaden z pozostałych pracowników nie chciał zostać i tego zrobić, a robota musiała być przecież zrobiona. Nie dość, że zgodziłem się na niższą stawkę niż dotychczas, to jeszcze okazało się że nie otrzymuję wynagrodzenia. Moi koledzy również go nie otrzymują, także przynajmniej nie jestem z tym sam. Jednakże po szefie ewidentnie widać, że na brak pieniędzy nie może narzekać. Podczas gdy oddawana była przez nas budowa sieci światłowodowych, to szef pojechał sobie na wakacje w egzotyczne miejsca. Ja na tej budowie robiłem montaż kabli światłowodowych i oczywiście za tą pracę nadal nie otrzymałem wynagrodzenia. Wszystkim nam – pracownikom już się po prostu kończy cierpliwość.

Dotychczas rozumieliśmy, że można spóźniać się z wypłatą wynagrodzenia, ale wszystko przecież ma swoje granice. My, pracownicy również potrzebujemy pieniędzy, nie na drogie wakacje, ale na to żeby utrzymać swoje rodziny. Jak szef wróci z wakacji, to postanowiliśmy ” przyprzeć go do muru “, jeżeli nam nie zapłaci, to wszyscy odchodzimy do konkurencyjnej firmy.

Dodaj komentarz