Brak kompleksów dzięki powiększonym ustom

 

Od wielu lat zmagam się z kompleksami względem moich małych ust. Są one bardzo mało widoczne i odkąd pamiętam, nigdy mi się nie podobały. Już za czasów dziecka pamiętam, że ciężko było mi spojrzeć się w lustro, jednakże teraz, gdy jestem już dorosła, postanowiłam coś z tym zrobić.

Powiększone usta po udanym zabiegu w Szczecinie

powiększanie ust szczecinNa samym początku próbowałam stosować wszelakie preparaty reklamowane czy to w telewizji, czy to w internecie, jednakże nic nie dawało mi na tyle dobrych efektów, abym była całkowicie usatysfakcjonowana. Takie rozwiązanie jest tylko chwilowe, a mi zależy na czymś permanentnym. Rozglądając się w internecie, natknęłam się na pewną ofertę jednej ze szczecińskich klinik. Oferta sugerowała możliwość wykonania zabiegu powiększanie ust Szczecin jest miastem, gdzie jest dużo klinik, jednakże ta zainteresowała mnie najbardziej, ze względu na posiadanie najwięcej pozytywnych opinii w internecie. Zabieg polegał na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego do ust, przez co efekt jest stały i nie kończy się. Nasze usta są permanentnie powiększone, przez co nie musimy się już niczym przejmować. Zdecydowałam się na to, gdyż jest to metoda dosyć mocno polecana w internecie i oczywiście – najskuteczniejsza. Umówienie się na wizytę było bardzo proste i szybkie. Zabieg również został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i pomimo moich niepotrzebnych obaw, wszystko udało się jak najlepiej.

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. Moje usta nareszcie wyglądają tak, jak zawsze sobie tego marzyłam. Nie mam już żadnych kompleksów względem moich ust, gdyż są one pełne i duże, w przeciwieństwie do małych i prawie niewidocznych, które posiadałam przez większość mojego dotychczasowego życia. Ten zabieg przywrócił mi radość z życia oraz moją pewność siebie.