biuro rachunkowe

Biuro na godziny jako siedziba biura rachunkowego

Pracowałam jako asystentka właściciela niedużej firmy prawniczej. Jednak jakiś czas temu, miałam konflikt z moim szefem. Z ośmiogodzinnej pracy zrobiła mi się praktycznie dwudziestoczterogodzinny wymiar pracy. Poza tym musiałam załatwiać nie tylko sprawy firmowe, a także prywatnie mojego pracodawcy.

Jak otworzyłam biuro rachunkowe w Bydgoszczy?

biuro rachunkowe Miałam już tego dosyć w związku z tym zwolniłam się i postanowiłam otworzyć własną działalność. Analizując rynek w Bydgoszczy stwierdziłam, że udaną inwestycją wydają się ostatnio być biura rachunkowe. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że taka działalność nie wymaga aż tak wielu nakładów finansowych, a dodatkowo moja przyjaciółka jest po studiach rachunkowych. Postanowiłam zaproponować jej pracę. Ja miałam się zająć organizacją, zająć się reklamą i kontaktem z klientami, a ona miała wykonywać zlecenia. Umówiłyśmy się, że na początek może ona pracować w domu, a siedzibą firmy będzie wynajęte biuro na godziny. Na początku trochę się bałam natłoku zadań i nowych wyzwań, ale poszłam na kurs zarządzania przedsiębiorstwem i oto w ten sposób otworzyłyśmy własne biuro rachunkowe Bydgoszcz. Wkrótce udało nam się nawiązań współpracę z dużą firmą. Na wypadek gdyby firma potrzebowała dodatkowego pracownika, postanowiłam iść na studia z rachunkowości.

Nasza firma wciąż się rozwija. Na razie całkiem nieźle utrzymuje się na rynku. Obecnie poszukujemy lokalu na stałą siedzibę, a do naszego zespołu dołączyło dwóch pracowników. Nie żałuje, że podjęłam taką decyzję, w końcu kto nie gra, ten nie wygrywa.

Dodaj komentarz