folia one way vision

Banery i folia one way vision – o czym trzeba pamiętać?

Projektowanie grafiki zawsze powinni być uzależnione od tego na czym będzie ona umieszczona. Czy jest to logo firmy, które będzie się pojawiało na licznych materiałach reklamowych, czy jest to grafika na stronę internetową klienta, a może jakaś grafika na wizytówki czy ulotki reklamowe?

Odpowiednia folia one way vision

folia one way visionTak czy inaczej każdy nośnik ma swoje prawa i powinniśmy je znać, zanim zabierzemy się za projektowanie grafiki. Banery są dosyć dużymi formami, więc wszystko powinno być wykonane w grafice wektorowej, dzięki czemu po powiększeniu taka grafika nie rozpikseluje się. Wyglądałoby to naprawę fatalnie. Do tego powinniśmy używać prostych grafik, żeby z daleka było one widoczne. Nie powinny mieć one małych elementów i szczegółów. Roll up jest nieco inny, choć też jest to duża forma reklamowa. Jednak on najczęściej stosowany jest w biurze, więc możemy sobie pozwolić na bardziej szczegółowe grafiki, jednak też nie przesadzajmy. Folia one way vision też jest sprawdzona. Dlatego też wszystko dobrze zaplanujmy i zaprojektujmy, żeby nasze materiału reklamowe mogły przetrwać latami. Taki roll up to przede wszystkim miejsce na umieszczenie nazwy firmy, jej hasła reklamowego i ewentualnie jakiś danych kontaktowych.

Pamiętajmy o tym, ze nasze banery czy roll up powinny być wykonywane z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu będą one trwałe i tak szybko się nie zniszczą. To nie jest co prawda folia monomeryczna, która i siedem lat pojeździ na naszym samochodzie, ale i tak jest ona trwała. 

Dodaj komentarz